ZAČNI
SVOU VÝZVU

NEBO

* povinná pole
POKRAČUJ

registrací souhlasíš s podmínkami soutěže

zapomněl jsi své heslo?

'

HRDINOVÉ KAŽDÉHO DNE

Nikdo nevstává
jako hrdina.
Jak na to?
ZAČNI SVOU VÝZVU
Hrdinové každého dne

Hrdinové každého dne

Nikdo nevstává jako hrdina.
Ani Jágr, ani Messi. Oni možná vstávají jako legendy, ale ne jako hrdinové. Těmi se musí teprve stát. A kolikrát neuspějí. Doslova minou svou šanci. 

Rozdíl mezi nimi a většinou z nás je ten, že pro ně jedním neúspěchem nic nekončí. Ale kolikrát jsi hodil ručník do ringu předčasně ty?

Nepoměřuj se s idoly, nesrovnávej se s nedostižnými a nemysli si, že hrdina musí být slavný a bohatý. Každý z nás může být hrdina. 

 

Jak na to? 
Urči si cíl. Ale bacha, musí být realistický a zároveň nesmí být moc malý, triviální. V každém případě si svůj progres rozfázuj, rozděl si svoje snažení na etapy. Jednak budeš vědět, jak na tom jsi, vždycky budeš vědět, jaký je tvůj další krok, a taky ti každý dosažený checkpoint dodá motivaci.

Stanov si termín, časový limit, v kterém chceš být v cíli. Ne moc daleko v budoucnosti, abys to mohl odkládat. Znáš se. Najdi si učitele, idol, ckouče nebo gurua. Někoho, kdo už podobnou cestu jako ty absolvoval a chápe, s čím se budeš potýkat. 

Ale hlavně, nenech se odradit. Ani pochybovači, ani neúspěchem. Obojí se objeví, tomu věř. Ale obojí můžeš snadno překonat. Čím víc překážek necháš za sebou ležet na cestě, tím víc bude hlas pochybovačů slábnout, tím míň tě dílčí neúspěch sebere. 

 

A co až budeš v cíli?
Nepřestávej. Najdi si další, vyšší metu a zamiř k ní. Na konci dne zjistíš, že je mnohem snazší usínat jako hrdina pro druhé, než být hrdina pro sebe. 

 

Tak co, začneš svou výzvu?

Hrdinové každého dne
PODPOŘ MĚ
0 LIKES